Čím žije Spolektiv v roce 2018

Čím žije Spolektiv v roce 2018

Přátelé, kamarádi, fanoušci,

druhá polovina roku 2018 pro nás začíná velmi aktivní přípravou na natočení našeho v pořadí třetího CD. Měli jsme přes léto dost příležitostí vyzkoušet si na Vás, na publiku, které písně Vás roztancují, které dojmou, které s vámi ani nehnou a které se vetřou pod kůži tak, že si je pak celý den zpíváte. Z pocitů z letních festivalů vznikla široká nabídka písní, které ještě nemáme zaznamenány. Ta pak prošla přísnou tajnou cenzurou každého člena Spolektivu a ejhle, konečný seznam je na světě! Je to ale pořád DĚSNĚ TAJNÉ!!!!!!! A vůbec se neptejte na název, protože tam je ještě bojové pole.

Bude to již naše třetí "dítě". Melda říká: "Kdyby mi někdo roku 1994 při křtu našeho prvního CD …a ticho v sobě řekl, že prvního sourozence Dej mi tvar mu pořídíme za 22 let, vysměju se mu. A pořídili! A že bude mít sourozence dva, toho už jsem se v našem věku ani nenadála."

Ale nebojte se. My nejsme rodiče STAŘÍ, ale VYZRÁLÍ! Víme, proč si ty děti pořizujeme, vypovídají za nás, nastavují nám zrcadlo, máme je rádi. A Vás taky. Tak nám držte palce, ať to zrození proběhne bez komplikací.

Váš Spolektiv

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele