Napsali o nás

Jako vše tak i články o nás lze rozdělit na období 1988-1995 a 2014 po současnost. Jeden článek je z roku 2002 a vznikl v průběhu našeho dlouhého přestávkového mezidobí. Na portále iFolk vedl Honza Hučín rozhovor s Jardou Hnízdilem v rámci projektu BYLI DOBŘÍ. Ani on a ani my jsme v té době nevěděli, co bude za dvanáct let. Článek možná předeslal, proč jsme se vrátili.

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém se o nás psalo nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Večery S jdou do čtvrté sezóny

Večery S jdou do čtvrté sezóny

20. 1. 2020 Přejít na web

Patronem čtvrtého ročníku unikátního hudebního cyklu koncertů Večery S se tentokrát stane legendární Dušan Vančura. Návštěvníky čeká letos opět osm Večerů S, první tóny zazní v Divadle U Kapličky na Husově třídě v Českých Budějovicích v pátek 24. ledna.

Večery S startují počtvrté. Patronem je Dušan Vančura

Večery S startují počtvrté. Patronem je Dušan Vančura

10. 1. 2020 Přejít na web

Ladislav Lhota si opět našel čas, aby informoval na portále ZaKulturou.cz o tom, co se bude dít na jihočeské folkové scéně. "První „jarní“ koncert hudební série Večery S v českobudějovickém Divadle U Kapličky začíná v pátek 24. ledna 2020. Na jevišti nebude chybět patron letošního čtvrtého ročníku Večerů S Dušan Vančura, osobnost české hudby z jihočeského Mirochova." Více v článku.

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele