Fotogalerie 2015

Ántré, Český Krumlov * Český rozhlas Č. Budějovice * SPŠ Tábor * Kabaret U Váňů * Česká televize Praha * Jihlava * Folková růže Jindřichův Hradec * Festival Slunce, Strážnice * Borůvkobraní Borovany * Koncert u rybníka II. v Příbrazi *  Nocturno v Telči * Chlum u Třeboně, Zájezek * Krásetín U Kuchařů * Houpací kůň v Českém rozhlase v Č. Budějovicích * Hudební škola Yamaha

Hudební škola Yamaha

Hudební škola Yamaha

21. 11. 2015 České Budějovice Počet fotografií: 12
Skvělá atmosféra, svělé prostředí, skvělý zvuk Tomáše Brůhy, skvělé publikum a skvělý Lukáš Holec jako host našeho listopadového koncertu 21.11.2015 v Českých Budějovicích.
Český rozhlas v Českých Budějovicích

Český rozhlas v Českých Budějovicích

4. 11. 2015 České Budějovice Počet fotografií: 10
Ozvěny Houpacího koně 2015 a jejich veřejná nahrávka měly příjemnou atmosféru. Koncert jsme začínali před skupinou Ateliér, uzavíral Tranzan. Autorem fotek je Andrea Zahradníková, Český rozhlas. Děkujeme za ně.
Restaurace U Kuchařů

Restaurace U Kuchařů

22. 8. 2015 Krásetín Počet fotografií: 19
Krásné a magické prostředí Restaurace U Kuchařů nás uvítalo koncem srpna. Přinášíme vám reportáž fotek přímo z oficiálního webu pořadatele.
Koncert u rybníka Zájezek

Koncert u rybníka Zájezek

6. 8. 2015 Chlum u Třeboně Počet fotografií: 16
6.8.2015 byl jeden z tropických dnů. O jeho tropické noci jsme koncertovali u rybníka Zájezek. Pavel Šmíd fotil během celého koncertu. Posladní dvě experimentální fotky fotila Markéta Hnízdilová.
Nocturno v Telči

Nocturno v Telči

30. 7. 2015 Telč Počet fotografií: 19
Vojta Kolář fotil Spolektiv na Prázdninách v Telči. Díky. Text z oficiální stránky Prázdnin v Telči na Facebook nás velmi těší: V Telči to i ve čtvrtek (30.7.2015) žije jako o víkendu. Dílny jsou v plném proudu, na Kocourech zahrálo Hluboké nedorozumění a Jen Tak Tak, na velké scéně potom harfenistka Jana...
Koncert u rybníka II.

Koncert u rybníka II.

26. 7. 2015 Příbraz Počet fotografií: 10
Naprosto pohodový koncert v Příbrazi. Postupně se stmívalo, diváci konzumovali jak něco dobrého, tak i Spolektiv v červenobílém. Projděte si několik fotek od Pavla Šmída.
Borůvkobraní v Borovanech

Borůvkobraní v Borovanech

12. 7. 2015 Borovany Počet fotografií: 10
Borůvkobraní patří k milým slavnostem, na které najdou každý rok tisíce lidí cestu. Akce je to obdivuhodná, plná umění, řemesel, dobrého jídla, pití a mnohého dalšího. V programu letošního Borůvkobraní na nás vyšla neděle 12.7. v 10,00 dopoledne. Velmi nás potěšilo, že během našich 90 minut se hlavní scéna...
Festival Slunce

Festival Slunce

10. 7. 2015 Strážnice Počet fotografií: 12
Je nám ctí, že jsme mohli zahajovat šestnáctý ročník Festivalu Slunce v Strážnici. Takto nás zachytil Zdeněk Bobčík.
Folková růže 2015

Folková růže 2015

9. 7. 2015 Jindřichův Hradec Počet fotografií: 11
Spolektiv na Folkové růži 9. července 2015. Fotky speciálně pro nás máme od Amálie Buřilové. Díky! Foto č. 5 - Martin Kozák. Přestože si počasí dělalo co chtělo a poněkud obecenstvo odrazovalo zimou a deštěm, se všemi diváky jsme si Folkovou růži velmi užili. 
Den růžových vín

Den růžových vín

8. 5. 2015 Jihlava Počet fotografií: 13
Naše první open air vystoupení v roce na Masarykově náměstí v Jihlavě. Byli jsme hosty Radniční restaurace a pivovaru při tradičním Dni růžových vín. Poprvé jsme díky tomuto pozvání hráli v Tondově rodišti.
Den otevřených dveří, Česká televize Praha

Den otevřených dveří, Česká televize Praha

1. 5. 2015 České televize, Kavčí Hory Počet fotografií: 15
1.5.2015 jsme s nadšením přijali pozvání České televize a strávili v Praze celý den natáčením v studiovém sále na Kavčích Horách. Od 9,00 do 18,00 hodin jsme s několika krátkými přestávkami hráli živě jednu naši písničku za druhou. Písně jsme pochopitelně opakovali. Studiem prošly tisíce lidí. Průchozí...
Kabaret U Váňů

Kabaret U Váňů

22. 4. 2015 České Budějovice Počet fotografií: 20
Po třech "velkých koncertech" v Českých Budějovicích jsme po dvaceti letech přišli s klubovým pořadem. Zastesklo se nám po těsném kontaktu s diváky. Proto jsme vybrali vyhlášený Kabaret U Váňů, byť pojme sotva padesát diváků. Všichni jsme si koncert skvěle užili. Exklusívní fotky máme od Libora Sváčka.
SPŠ Tábor

SPŠ Tábor

15. 4. 2015 Tábor Počet fotografií: 10
Náš první celovečerní koncert v Táboře po 20 letech se vydařil. Sál SPŠ strojní a stavební je velkým příslibem pro konání řady kulturních akcí. Nám se hrálo skvěle! Neskonale nás potěšila přízeň publika. Velké díky patří Marcelu Gausemu, který nám umožnil koncert uspořádat. Díky i za jeho fotografie.
Český rozhlas České Budějovice

Český rozhlas České Budějovice

25. 2. 2015 České Budějovice Počet fotografií: 16
Jiří Kasal, redaktor Českého rozhlasu, vsadil na náš návrat. Ve zcela zaplněném sále jsme díky jeho pozvání zahráli koncert, který byl zároveň veřejnou nahrávkou právě pro Český rozhlas. Pro nás to byl skvělý zážitek. Zvláště s hostujícím Lukášem Holcem a v závěru s naším rodinným sborem.
Divadelní klub Ántré

Divadelní klub Ántré

22. 1. 2015 Český Krumlov Počet fotografií: 16
Lukáš Holec nás měl během koncertu podpořit jako host, silná viróza ale byla proti. Při koncertu jako vždy nejprve na jevišti zavládla pohoda. Můžete se o tom přesvědčit díky fotkám Libora Sváčka, který Spolektiv naposledy fotil někdy před dvaceti lety. Na jedné z fotek můžete najít Toníka, jak se snaží...
Plakáty, letáky 2015

Plakáty, letáky 2015

31. 12. 2015 Česká republika Počet fotografií: 24
Plakáty, letáky 2015
Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele