Napsali o nás

Jako vše tak i články o nás lze rozdělit na období 1988-1995 a 2014 po současnost. Jeden článek je z roku 2002 a vznikl v průběhu našeho dlouhého přestávkového mezidobí. Na portále iFolk vedl Honza Hučín rozhovor s Jardou Hnízdilem v rámci projektu BYLI DOBŘÍ. Ani on a ani my jsme v té době nevěděli, co bude za dvanáct let. Článek možná předeslal, proč jsme se vrátili.

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém se o nás psalo nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Píseň Drž mě, prosím, získala Zlatou českou dvanáctku

Píseň Drž mě, prosím, získala Zlatou českou dvanáctku

13. 6. 2021 Přejít na web

Píseň DRŽ MĚ, PROSÍM získala 13.6.2021 ZLATOU ČESKOU DVANÁCTKU. O našem úspěchu píše Ladislav Lhota na serveru zakulturou.com. Píseň vyšla na albu Spolektiv - Vyřiďte doma. Text Luboše Šutráka Klejny zhudebnil Martin Jančura.

Podívejte se na naši cestu Českou dvanáctkou.

Drž mě, prosím. Spolektiv jde do České dvanáctky

Drž mě, prosím. Spolektiv jde do České dvanáctky

10. 3. 2021 Přejít na web

Hitparáda Česká dvanáctka na stanici Českého rozhlasu Dvojka představuje každou neděli od 16.04 hodin dvanáct písní tuzemské provenience, z toho vždy trojici úplných novinek. Při nejbližším vysílání 14. března ohlásí moderátor také českobudějovickou folkovou kapelu Spolektiv.
Více v článku v odkazu.

Nad folkovými Večery S drží ruku Luboš Hrdlička

Nad folkovými Večery S drží ruku Luboš Hrdlička

9. 1. 2021 Přejít na web

Vstupujeme do 5. ročníku Večerů S koncerty v Divadle U Kapličky 2021 s milou podporou Luboše Hrdličky, patrona ročníku. Jarní program hudební série Večery S je připravený. Je připravený, přestože vyhlídky pro pořádání koncertů jsou bledé, takové covidové… Pravděpodobně už pro lednový koncert 2021, pro který jsme rovnou připravili náhradní termín v květnu.

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele