Fotogalerie 2018

Balbínova poetická hospůdka * Doli klub Pardubice * 30. let v ePortýru * Lázně Bělohrad * DK Akord Ostrava * TV Noe * Divadlo U Kapličky, 30 let * 58. Zlín Film Festival * Olešnická kytka * Vyšehraní * Folkové Chvojení * Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob * Letní koncert v J. Hradci * Promenádní koncert Týn n./Vlt. * Folková sobota Kroměříž * Mosty Veselí n./L. * Folk na konci léta Ježkovice * Svatováclavské slavnosti Č. Krumlov * Studiový sál ČRo Č. B. * DON Tábor

Spolektiv v Táboře - 23.11.2018 DON

Spolektiv v Táboře - 23.11.2018 DON

23. 11. 2018 Divadelní kavárna Divadla Oskara Nedbala v Táboře Počet fotografií: 18
Naprosto parádní atmosféra a do poslední židle obsazená Divadelní kavárna Divadla Oskara Nedbala v Táboře. Více jak po roce jsme so užili atmosféru táborského publika! Heslo koncertu: Zatlučený činel! Foto: Markét Hnízdilová
30 let Spolektivu - Studiový sál Českého rozhlasu

30 let Spolektivu - Studiový sál Českého rozhlasu

10. 10. 2018 České Budějovice Počet fotografií: 20
Slavili jsme třicátiny a středa 10. října 2018 napsala zlatým písmem historické setkání a koncert v Českém rozhlase v Českých Budějovicích. Nádherné setkání na skvělém místě. Před rozhlasovými mikrofony jsme zahráli v aktuální sestavě Jarda Hnízdil, Renata Švecová, Martin Jančura, Tonda Vidlák a Jirka...
Svatováclavské slavnosti Český Krumlov

Svatováclavské slavnosti Český Krumlov

28. 9. 2018 náměstí Svornosti v Českém Krumlově Počet fotografií: 14
Parádní den, parádní počasí a parádní místo. Poprvé jsme zavítali na náměstí Svornosti v Českém Krumlově. Svatováclavské slavnosti v Českém Krumlově mají vysoký kredit a organizace šlape mistrovsky. Díky Jan Vozábal za pozvání, díky Petr Michal a jeho týmu za zvukový zážitek a všem divákům za úžasnou...
Folk na konci léta v Ježkovicích

Folk na konci léta v Ježkovicích

25. 8. 2018 Ježkovice Počet fotografií: 23
Domino, Stráníci, Jarret, Marien a další. Zajímavá, skvělá sestava na jednom z velmi mladých hudebních festivalů v Ježkovicích. Zdeněk Sýkora je zakladatelem nového hudebního setkání, na kterém jsme se potkali ve skvělé společnosti hudebníků a skvělých lidí. Foto: Vendula Zedková
Mosty 2018 Mezimostí ve Veselí n./L.

Mosty 2018 Mezimostí ve Veselí n./L.

11. 8. 2018 Veselí nad Lužnicí Počet fotografií: 8
Pod jedinečnou taktovkou Marka Cihláře jsme zažili festival Mosty 2018 Mezimostí ve Veselí nad Lužnicí. Kdo byl, ví. Velká pohoda a velká párty. Na jednom pódiu se vystřídaly kapely Ve čtvrtek v pět, Flow Track, Cihelna&spol. a Spolektiv. Zkušenosti přijel nasbírat i Martin Kajaba.
Folková sobota ve dvoře v Kroměříži

Folková sobota ve dvoře v Kroměříži

4. 8. 2018 Kroměříž Počet fotografií: 10
4. ročník festivalu Folková sobota ve dvoře v Kroměříži byl naším dalším srpnovým zastavením. Krásné místo u milých lidí hned v sousedství expozice věnované Karlu Krylovi. Fotky jsou mixem z fotogalerií od Aleše Fritschera a Domu kultury v Kroměříži.
Promenádní koncert v Týně nad Vltavou

Promenádní koncert v Týně nad Vltavou

28. 7. 2018 Týn nad Vltavou Počet fotografií: 22
Promenádní koncerty jsou zajímavým projektem v Týně nad Vltavou. Sobotní dopoledne náměstí Míru ožije hudbou. Ta naše sobota byla už dopoledne tropická. I tak se na náměstí sešla spousta posluchačů. Podívejte se na fotografickou reportáž Miroslava Bžocha, který mistrně vystihl atmosféru koncertu.
Letní koncert v Jindřichově Hradci

Letní koncert v Jindřichově Hradci

20. 7. 2018 Jindřichův Hradec, náměstí Míru Počet fotografií: 12
Náměstí Míru v Jindřichově Hradci, ideální počasí, skvělá atmosféra a milé publikum. Co víc si přát pro páteční večer. Náš další koncert v Jindřichově Hradci skvěle vystihl Tomáš Jančura. Poslední dvě fotky jsou od pořadatelů koncertu z jeho z úvodu. Pak už jejich fotoaparát vypověděl službu.
Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob

Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob

30. 6. 2018 Most, Teplice, Hrob Počet fotografií: 18
Severním Čechám jsme se zatím vyhýbali. Letos byly hned tři koncertní návštěvy ve dvou měsících! Naše první stopa na severu Čech byla 19.5. na slavnostech v Mostě. Díky za fotky, které nám zprostředkovala Denisa Hájková. Naše druhá cesta na sever Čech vedla 26.5. do Teplic. Zahájení lázeňské sezóny je...
Folkové Chvojení 2018

Folkové Chvojení 2018

15. 6. 2018 Vysoké Chvojno Počet fotografií: 11
V pátek 15.6.2018 jsme zažili krásnou premiéru na Folkové Chvojení - festival člověčí muziky. Nádherná akce, spousty obětavých lidí, vlídnost a skvělá organizace. Klobouk dolů a díky! Díky i za fotky, které jsme přenesli s FB profilu https://www.facebook.com/chvojeni/.
Vyšehraní 2018

Vyšehraní 2018

14. 6. 2018 Praha, Vyšehrad Počet fotografií: 12
Další milý koncert ve spojení s našimi třicetinami jsme si užili na 15. ročníku Vyšehraní. Opravdu nádherná letní scéna na pražském Vyšehradě přilákala na nás a kapelu Fleret úžasně vnímavé publikum. Fotil Jirka Esser
Olešnická kytka 2018

Olešnická kytka 2018

2. 6. 2018 Olešnice na Moravě Počet fotografií: 12
Na portále Rajče je řada fotek z Olešnické kytky 2018. Nás nesmírně těší, že jsme se stali vítězi hlasování publika. Na jevišti bylo skvěle... a pak všechny spláchla průtrž mračen.
58. Zlín film festival

58. Zlín film festival

30. 5. 2018 Zlín, Koncertní zóna ENAPO Počet fotografií: 16
Zlín, Spolektiv a tři Michalové. Hrát na filmovém festivalu ve Zlíně nám bylo dopřáno díky fantastické fanouškovské základně. Posíláme všem DÍKY za hlasování. Koncert byl velmi zajímavý. Velmi jej ovlivnili tři Michalové. Michal Kelt Palánek se o nás postaral jak o vlastní. Na obrazové části přenosu...
Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

20. 4. 2018 České Budějovice Počet fotografií: 34
Koncert k narozeninám v Divadle U Kapličky v Českých Budějovicích fotil Daniel Král. Jeho bohatá fotoreportáž skvěle vystihuje atmosféru. Parádní oslava kapelních třicetin. Přijeli za námi i naší bývalí spoluhráči Vláďa Světlík a Zdeněk Zajíček. Lukáše Holce zastoupila jeho dcera Bětka.
Spolektiv v TV Noe

Spolektiv v TV Noe

19. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 10
59. díl pořadu Cvrlikání na TV Noe byl o nás, o Spolektivu. Koncert je umístěn v archivu přímo na portálu TV Noe. Klikněte na tento odkaz - Spolektiv na TV Noe. Omluvte technické nedostatky ve zvuku. Fotil Pavel Zuchnický.
DK Akord Ostrava

DK Akord Ostrava

11. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 18
Po dlouhých letech jsme zavítali do Ostravy. V DK Akord od začátku panovala skvělá nálada. Pro parádní publikum se nám hrálo skvěle. Podívejte se na mistrovské fotky z koncertu, které připravil Jarda Elfmark.
Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

16. 3. 2018 Lázně Bělohrad Počet fotografií: 10
Jsme součástí skvělého hudebního cyklu Živák Lázeňský, který v Lázních Bělohrad společně s Láďou Stuchlíkem pořádá Mirek Ošanec. Skvěle jsme si záhráli, protože u dobrých lidí to jde velmi dobře. Bylo i adrenalinové okénko, dvě písně společně s Mirkem z jeho písničkového portfólia. Veliká radost!
Spolektiv "30" let na www.eportyr.cz

Spolektiv "30" let na www.eportyr.cz

11. 3. 2018 České Budějovice Počet fotografií: 20
Lucie Hochmalová, redaktorka časopisu ePortýr, připravila v březnu 2018 se Spolektivem rozsáhlý rozhovor věnovaný 30. výročí založení kapely. Článek vyšel pod názvem Spolektiv: Ať se naše harmonie s láskou přenese do duší posluchačů… Tady je rozhovor podpořen naší bohatou fotografickou dokumentací.
Doli klub Pardubice

Doli klub Pardubice

18. 1. 2018 Pardubice Počet fotografií: 13
V obnovené sestavě jsme byli v Pardubicích poprvé. Pořadatelé nás zakomponovali do dvojkoncertu s kapelou Vodáci, která se také vrátila na koncertní pódia. Hrálo se nám výborně a do Doli klubu se budeme rádi vracet.
Spolektiv potřetí v Balbínce

Spolektiv potřetí v Balbínce

7. 1. 2018 Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, 120 00 Praha 2 Počet fotografií: 16
V neděli 7.1.2018 nám bylo v Balbínce parádně! Díky Vám, divákům, že jste přišli! V tak nádherném a zaplněném prostoru skvělými a nadšenými lidmi je radost hrát. Pavel Pelikán skvěle zachytil atmosféru koncertu Spolektivu v Balbínce 7.1.2018.
Plakáty, letáky 2018

Plakáty, letáky 2018

31. 12. 2018 Česká republika Počet fotografií: 42
Plakáty, letáky 2018
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele